Ximax ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Skyline verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, gladde bedrekte voorkant met Skyline-motief, Art.-Nr.: 100470079a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Skyline verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax P1 Plan Print Design radiator met Skyline motief biedt niet alleen een efficiënte warmteafgifte, maar ook een uitstekende combinatie van uitmuntende functionaliteit en uniek design. Het gladde radiatorfront met volledig bedrukt Skyline motief is magnetisch en geeft de radiator een unieke uitstraling. De P1 Plan Print radiatoren van Ximax kunnen in elke gangbare centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn combineerbaar met alle handelsgebruikelijke thermostaatventiele, ook met Smart-Home thermostaten en elke gangbare 50 mm middenaansluitinggarnituur. De 50 mm middenaansluiting biedt de nodige flexibiliteit bij het aansluiten van de radiatoren.
De P1 Plan designradiatoren van Ximax bieden de mogelijkheid om de aansluitingswijze volledig aan de plaatselijke omstandigheden aan te passen. De voor- en retourposities kunnen naar keuze links onder en links boven of rechts onder en rechts boven worden gekozen. De Ximax radiatoren met bedrukt Skyline motief bestaan uit koudgewalst radiatorengradestaal, dat fosfateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poederlakmiddelen poedergecoat wordt. De poedercoating zorgt voor een onempfindelijk oppervlak met edele uitstraling. Door het hoogwaardige Skyline motief bedrukt op het oppervlak zien de radiatoren er zeer elegant uit. Ximax radiatoren worden vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van modernste productietechnologieën in Europa. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige ambachtskwaliteit met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Designradiator voor verticale montage
- Hoogwaardige bedruking met Skyline motief
- Uit koudgewalst radiatorengradestaal
- Gecoat met milieuvriendelijke poederlakken
- Combineerbaar met elke gangbare 50 mm middenaansluitinggarnituur
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot middelpunt draad: ca. 40 mm
- Voeringsposition: links onder, links boven, rechts onder, rechts boven
- Retourposition: links onder, links boven, rechts onder, rechts boven
- Ambachtskwaliteit, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Skyline |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470079a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Bevestigingsmateriaal
- Ontluchtingsstopsel
- Afsluitstopsel