Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Eiffeltoren verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, gladde bedrukte voorzijde met de Parijse Eiffeltoren, Art.-Nr.: 100470088a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Eiffeltoren verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Design Radiator P1 Plan Print van Ximax met Eiffeltorenmotief biedt niet alleen aangenaam warme, maar ook een uitstekende combinatie van buitengewone functionaliteit en eersteklas design. De volledig gladde voorzijde met Eiffeltorenmotief is magnetisch en geeft de radiatoren een onverwisselbaar uiterlijk. De verticaal gemonteerde Ximax Radiatoren P1 Plan Print kunnen probleemloos in elk gangbaar centraal verwarmingssysteem worden geïnstalleerd. Ze kunnen worden gecombineerd met alle handelsgebruikelijke thermostaatventielen, ook met Smart-Home thermostaatventielen en elke gangbare 50 mm middelaansluitgarnituur. De 50 mm middelaansluiting zorgt voor de benodigde flexibiliteit voor de montage.
Met de Design Radiatoren P1 Plan Print van Ximax hebt u de flexibiliteit om de aansluitsoort geheel volgens uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en retourposities kunnen optioneel onderaan rechts, bovenaan rechts of onderaan links en bovenaan links worden bepaald. De radiatoren zijn gemaakt van koudgewalst radiatorstaal, dat gegalvaniseerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings in RAL wit 9003 poedergecoat wordt. De hoogwaardige poedercoating garandeert een onempfindelijk oppervlak met edele uitstraling. Door de hoogwaardige Eiffeltorenapdruk op het gladde oppervlak worden de radiatoren nog mooier. Alle Ximax designradiatoren worden in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. Ximax Radiatoren zijn hoogwaardig vakmanswerkstuk met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator Design voor verticale montage
- Gemaakt van koudgewalst radiatorstaal
- Poedergecoat met milieuvriendelijke poedercoatings
- Hoogwaardige afdruk met Eiffeltorenmotief
- Combineerbaar met elke gangbare 50 mm middelaansluitgarnituur
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Werkingstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot midden draad: ca. 40 mm
- Voorfloepositie: onderaan rechts, bovenaan rechts, onderaan links, bovenaan links
- Retourpositie: onderaan rechts, bovenaan rechts, onderaan links, bovenaan links
- Vakmanswerkstuk, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Eiffeltoren |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470088a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middensamensluiting
- Montage materiaal
- Ontluchtingsstopsel
- Afsluitingsstopsel