Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print Telefooncel verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, glad bedrukte voorkant met een Engelse telefooncabine, Art.-Nr.: 100470084a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print Telefooncel verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax Design radiator P1 Plan Print met Engels telefooncellenmoitf bieden u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. Het volledig oppervlak met gladde voorkant met telefooncellenmoitf is magnetisch en geeft de radiatoren een onopvallende schoonheid. De verticale Ximax radiatoren P1 Plan Print kunnen in elk standaard verwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze zijn combineerbaar met elk standaard thermostaatventiel of standaard 50 mm middelste aansluiting, ook met slimme thermostaten. De 50 mm middelste aansluiting zorgt voor de nodige flexibiliteit wat betreft montage.
Met de Ximax designradiatoren P1 Plan Print hebt u de flexibiliteit om de aansluitingssoort volledig naar uw individuele behoeften te kiezen. De toevoer- en retourpositie kunnen naar keuze links onder, links boven, rechts onder of rechts boven worden ingesteld. De radiator bestaat uit koudgewalst radiatorkwaliteitsstaal, dat gephosphateerd is en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoating in poeder wordt afgewerkt. Deze coating garandeert een ondervingevoelig oppervlak met edel uiterlijk, dat nog mooier wordt door de hoogwaardige print op het oppervlak. Elke Ximax designradiator wordt in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen met behulp van modernste fabricagetechnologieën. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige vakmanschap Made in Europe, tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorkwaliteitsstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoating afgewerkt
- Hoogwaardige print met telefooncellenmoitf
- Combineerbaar met elk standaard 50 mm middelste aansluiting
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerpositie: links onder, links boven, rechts onder, rechts boven
- Retourpositie: links onder, links boven, rechts onder, rechts boven
- Vakmanschapskwaliteit voor de hoogste eisen op gebied van verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Telefooncel |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470084a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaал
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitstoppers