Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print Golden Gate Bridge verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, gladde bedrukte voorzijde met de Golden Gate Bridge, Art.-Nr.: 100470089a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print Golden Gate Bridge verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De P1 Plan Print Design radiator van Ximax met Golden Gate Bridge motief bieden niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitstekende functionaliteit. De volledig vlakke, gladde voorkant met Golden Gate Bridge motief geeft de radiatoren een onopvallende schoonheid en is tegelijkertijd magnetisch. De verticaal te monteren Ximax radiatoren P1 Plan Print kunnen gemakkelijk in elke standaard centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met alle handelsübliche thermostaatkranen, ook met smart-home thermostaten en elke standaard 50 mm middenuitsluitgarnituur. De 50 mm middenuitsluit zorgt voor de nodige flexibiliteit bij het monteren van de radiatoren.
Met de P1 Plan Print Ximax designradiatoren met Golden Gate Bridge motief hebt u de flexibiliteit om het aansluittype volledig volgens uw individuele behoeften te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen naar keuze rechtsonder, rechtsboven of linksonder en linksboven worden bepaald. De radiatoren zijn gemaakt van koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings poedergelakt wordt. De poedercoating garandeert een onempfindelijk oppervlak met een elegante uitstraling. Door de hoogwaardige afdruk op het gladde oppervlak worden de radiatoren nog mooier. Alle Ximax designradiatoren worden in Europa vervaardigd uit gekeurd materiaal en met behulp van modernste fabricagetechnologieën. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige vakmansmaterialen met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator design voor verticale montage
- Gemaakt van koudgewalst radiatorstaal
- Poedergelakt met milieuvriendelijke poedercoatings
- Hoogwaardige afdruk met Golden Gate Bridge motief
- Compatibel met alle standaard 50 mm middenuitsluitgarnituren
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand wand tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerpositie: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Retourpositie: rechtsonder, rechtsboven, linksonder, linksboven
- Vakmansmaterialen, voor de hoogste eisen op het gebied van verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Golden Gate Bridge |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470089a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montage materiaal
- Ontluchtingsstopsen
- Afsluitstopsen