Ximax Ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Big Ben verticaal
Elegante designradiator met 50 mm centrale aansluiting, gladde bedrukte voorkant met Big Ben bij nacht, Art.-Nr.: 100470087a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Big Ben verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX P1 Plan Design radiator met Big Ben Print motief biedt niet alleen een efficiënte warmteprestatie, maar ook een uitstekende combinatie van uitstekende functionaliteit en uniek design. De gladde radiatorfront met volflächige Big Ben by Night afdruk is magnetisch en geeft de radiator een uniek uiterlijk. De P1 Plan Print radiatoren van XIMAX kunnen in elke standaard centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met alle handelsübliche thermostaatventiel, ook met Smart-Home thermostaten en elke standaard 50 mm middelaansluitinggarnituur. De 50 mm middelaansluiting biedt de nodige flexibiliteit bij het aansluiten van radiatoren.
De P1 Plan designradiatoren van XIMAX bieden de mogelijkheid om het aansluitingstype volledig te kiezen op basis van lokale omstandigheden. De voor- en retourposities kunnen optioneel onderin links en bovenin links of onderin rechts en bovenin rechts worden gekozen. De XIMAX radiatoren met afgedrukt Big Ben motief zijn vervaardigd uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd wordt en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings wordt poedergecoat. De poedercoating zorgt voor een onempfindelijk oppervlak met edel uiterlijk. Door de hoogwaardige Big Ben motief afdruk op het oppervlak zien de radiatoren er zeer elegant uit. XIMAX radiatoren worden gemaakt van geteste materialen en met behulp van modernste fabricagetechnologieën in Europa vervaardigd. XIMAX radiatoren zijn hoogwaardige vakmanshipskwaliteit met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Designradiator voor verticale montage
- Hoogwaardige afdruk met Big Ben bij nacht
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings gecoat
- Compatibel met elke standaard 50 mm middelaansluitinggarnituur
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Aanvoerposition: onderin links, bovenin links, onderin rechts, bovenin rechts
- Retourposition: onderin links, bovenin links, onderin rechts, bovenin rechts
- Vakmanshipskwaliteit, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Big Ben |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470087a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitstoppers