Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print brug verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, gladde bedrukte voorkant met een berken motief, Art.-Nr.: 100470090a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print brug verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax Design Radiator P1 Plan Print met Bruggen Motief biedt u niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eersteklas design en uitmuntende functionaliteit. Het volledig oppervlak met glatte voorkant met bruggen-motief is magnetisch en geeft de radiatoren een onopvallende schoonheid. De verticale Ximax Radiatoren P1 Plan Print kunnen probleemloos in elk standaard verwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met elk handelsstandaard thermostaatwiel of standaard 50 mm middenaansluitingset, ook met Smart-Home radiatorventielen. De 50 mm middenansluitingset zorgt voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot montage.
Met de Ximax Designradiatoren P1 Plan Print met bruggen-motief heeft u de flexibiliteit om het aansluitingstype geheel naar uw individuele behoeften te kiezen. De voor- en terugloopposities kunnen naar keuze onderaan links, bovenaan links, onderaan rechts of bovenaan rechts worden bepaald. De radiator bestaat uit koudgewalst radiatorenstaal, dat gegalvaniseerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings poedergelakt wordt. Deze coating garandeert een robuust oppervlak met een edele uitstraling, dat nog mooier wordt dankzij de hoogwaardige druk op het oppervlak. Elke Ximax Designradiator wordt in Europa uit gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën vervaardigd. Alle Ximax Radiatoren zijn hoogwaardige Ambachtskwaliteit met 10 jaar garantie tegen scherpe prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator design voor verticale montage
- Uit koudgewalst radiatorenstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedergelakt
- Hoogwaardige druk met bruggen-motief
- Compatibel met elk standaard 50 mm middenaansluitingset
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot draadmidden: ca. 40 mm
- Voerlooopositie: onderaan rechts, bovenaan rechts, onderaan links, bovenaan links
- Terugloopositie: onderaan rechts, bovenaan rechts, onderaan links, bovenaan links
- Ambachtskwaliteit, voor de hoogste eisen op het gebied van verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | brug |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470090a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstopje
- Afsluitstopje