Ximax ruimteverwarmer design radiator P1 Plan Print Microfoon verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, gladde bedrukte voorzijde met een microfoon, Art.-Nr.: 100470080a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer design radiator P1 Plan Print Microfoon verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax Design radiator P1 Plan Print met afgedrukt microfooncmotief biedt u niet alleen design en warmte, maar ook een uitstekende combinatie van eerste klas afwerking en uitstekende functionaliteit. Het gladde, volledig bedrukkte voorkant met microfooncmotief is magnetisch en geeft de radiator een herkenbaar design. De P1 Plan Print radiatoren van Ximax kunnen in elke standaard centrale verwarming worden geïnstalleerd. Ze zijn combineerbaar met elk handelsgebruikelijk thermostaatventiel, ook Smart-Home thermostaatventiel, of elke standaard 50 mm middenaansluiting. De 50 mm middenansluitingen zorgen voor de nodige flexibiliteit wat betreft montage.
Met de Ximax designradiatoren P1 Plan Print met microfoontekst hebt u de flexibiliteit om de aansluitingsteype geheel volgens uw individuele behoeften te kiezen. De aanvoer- en retourposities kunnen optioneel linksonder, linksboven, rechtsonder of rechtsboven worden bepaald. De Ximax radiatoren zijn gemaakt van koudgewalst radiatorstaal, dat gefersfeerd wordt en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat wordt. De poedercoating garandeert een onweerstaanbaar oppervlak met edel uiterlijk, wat nog mooier wordt door de hoogwaardige afdruk op het oppervlak. De Ximax designradiatoren worden in Europa vervaardigd uit getest materiaal en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. Ximax radiatoren zijn hoogwaardige vakmannskwaliteit met 10 jaar garantie tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige afdruk met microfooncmotief
- Gemaakt van koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat
- Combineerbaar met elke standaard 50 mm middenaansluitingsgarnituur
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot draadmidden: ca. 40 mm
- Aanvoerposities: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourposities: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Vakmannskwaliteit, voor de hoogste eisen op het gebied van afwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Microfoon |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470080a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenaansluiting
- Materiaal voor montage
- Ontluchtingsdoppen
- Afsluitdoppen