NATURinFORM wpc-terrasplanken DIE EXKLUSIVE terrabraun massief
mat oppervlak met eenzijdige structuur, elke plank is uniek, Art.-Nr.: 100422170a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplanken DIE EXKLUSIVE terrabraun massief Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE EXKLUSIVE in terrabraun van NATURinFORM is een massieve houtcomposiet-terrasplank. Deze heeft een matte, aan één zijde gestructureerde oppervlakte in natuurstenen uitvoering.
Door de smalle voegen van slechts 5 mm heeft het een heel bijzondere vlakwerking. Vooral omdat er geen zichtbare klemming is.
De in de verpakking inbegrepen installatiehulp vergemakkelijkt het aanhouden van de voegbreedte bij het leggen.
- onderhoudsarm, duurzaam houtcomposiet
- Natuurstenen oppervlaktestructuur
- smalle voegen zonder zichtbare klemming
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengtes en bij het afsnijden, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm bestaan. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in de centimeterrange liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond verhindert dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken door groeien.
Leggen met een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij ter hoogteverstelling van de onderconstructie en verbeteren zij het loopcomfort.
De onderconstructie wordt haaks op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van terrasplanken begint men het best aan de huismuur en werkt men zich richting tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montagecopjes bevestigd. Montageclipsen hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand voordoet.
ExpansievlakAangezien houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een expansievlak naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE EXKLUSIVE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm, 162 mm, 200 mm, 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m², 6 lfm/m², 5 lfm/m², 4 lfm/m² |
| Gewicht | 3,26 kg/lfm, 3,9 kg/lfm, 4,7 kg/lfm, 6,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, mat |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 500 kg/dm², 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Terrabruin (RAL 8028) |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100422170a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplanken DIE EXKLUSIVE terrabraun massief