NATURinFORM WPC-terrasplank DE EXCLUSIEVE barnsteen-bruin massief
mat, eenzijdig gestructureerde oppervlakte, elke plank een uniek stuk, Art.-Nr.: 100422174a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank DE EXCLUSIEVE barnsteen-bruin massief Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE EXKLUSIVE in bernsteinbraun van NATURinFORM is een massieve wpc-terrasplank. Deze heeft een matte, eenzijdig geperste oppervlakte in natuursteenoptiek.
Dankzij de smalle voegen van slechts 5 mm heeft het een heel bijzondere vlakwerking. Vooral omdat er geen zichtbare klemming is.
De in de leveringsomvang inbegrepen verleghulp vergemakkelijkt het behouden van de voegbreedte bij het leggen.
- onderhoudsarm, duurzaam houtcomposiet
- natuursteenachtige oppervlaktepreging
- smalle voegen, zonder zichtbare klemming
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengtes en bij het zagen lengtietoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Aangezien de profielen mechanisch worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken door groeit.
Leggen op een onderlinge afstand van 40-60 cm.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Daarnaast dienen zij ter afstelling van de onderconstructie en verbeteren zij het stappelcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere leggingsrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt u zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montage-clips bevestigd. Montage-clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en dat een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
UitzetvoegOmdat wpc-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsvoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "Wpc-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE EXKLUSIVE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm, 162 mm, 200 mm, 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m², 6 lfm/m², 5 lfm/m², 4 lfm/m² |
| Gewicht | 3,26 kg/lfm, 3,9 kg/lfm, 4,7 kg/lfm, 6,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, mat |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 500 kg/dm², 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Amberbuin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100422174a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank DE EXCLUSIEVE barnsteen-bruin massief