NATURinFORM wpc-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE lavagrijs massief
mat oppervlak met eenzijdige structuur, elke plank een unicum, Art.-Nr.: 100218764a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE lavagrijs massief Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE EXKLUSIVE in Lavagrau van NATURinFORM is een massieve houtcomposiet-terrasplank. Deze heeft een matte, eenzijdig geperste oppervlakte in natuursteen-optiek.
Door de smalle voegen van slechts 5 mm heeft deze een bijzondere vlaktewerking. Vooral omdat er geen zichtbare klemming is.
De in de leveringsomvang inbegrepen installatiehulp vereenvoudigt het behoud van de voegbreedte bij het leggen.
- onderhoudsvriendelijk, duurzaam houtcomposiet
- natuursteen-achtige oppervlakteperssing
- smalle voegen, zonder zichtbare klemming
Wij willen u erop wijzen dat er bij alle terrasplanken, standaardlengtes en bij het snijden, lengte-toleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken door groeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren zij het stapgemak.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legruiming van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint u het beste aan de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montageuitstekende bevestigingsclips bevestigd. Montageuitstekende bevestigingsclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en een gelijkmatige voegafstand resulteert.
UitzettingsvuogOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsfuge naar de huismuur van minstens 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE EXKLUSIVE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm, 162 mm, 200 mm, 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m², 6 lfm/m², 5 lfm/m², 4 lfm/m² |
| Gewicht | 3,26 kg/lfm, 3,9 kg/lfm, 4,7 kg/lfm, 6,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, mat |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 500 kg/dm², 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Lavagrijze |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100218764a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE lavagrijs massief