NATURinFORM WPC-terrasplank DE EXCLUSIEVE eikbruin massief
matten, eenzijdig gestructureerde oppervlakte, elke plank is uniek, Art.-Nr.: 100422166a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank DE EXCLUSIEVE eikbruin massief Online kopen tegen een voordelige prijs
DE EXCLUSIEVE in Lavagris van NATURinFORM is een massieve houtcomposiet-terrasplank. Deze heeft een matte, aan één zijde geperst oppervlak in natuursteenoptiek.
Dankzij de smalle voegen van slechts 5 mm heeft het een heel bijzonder vlakeffect. Vooral omdat er geen zichtbare klemming is.
De in het pakket inbegrepen verleeghulp vergemakkelijkt het aanhouden van de voegbreedte bij het leggen.
- onderhoudsarm, duurzaam houtcomposiet
- natuursteenachtig geperst oppervlak
- smalle voegen zonder zichtbare klemming
Wij verzoeken u op te merken dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het zagen lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/kiesondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen met een afstand van 40-60 cm uit elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water aan de terrasplanken. Daarnaast dienen zij voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren zij het trapcomfort.
De onderconstructie wordt haaks op de latere leesrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montagesjablonen bevestigd. Montagesjablonen hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een uniforme voegafstand ontstaat.
UitzettingsvoegOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsvoeg naar de huismuur van ten minste 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE EXKLUSIVE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm, 162 mm, 200 mm, 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m², 6 lfm/m², 5 lfm/m², 4 lfm/m² |
| Gewicht | 3,26 kg/lfm, 3,9 kg/lfm, 4,7 kg/lfm, 6,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, mat |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 500 kg/dm², 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Eikenhout bruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100422166a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank DE EXCLUSIEVE eikbruin massief