NATURinFORM WPC-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE basaltgrijs massief
mat oppervlak met eenzijdig reliëf, elke plank een uniek stuk, Art.-Nr.: 100218754a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE basaltgrijs massief Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE EXKLUSIVE in Basaltgrau van NATURinFORM is een massieve wpc-terrasplank. Deze heeft een matte, eenzijdig geoprakte oppervlakte in natuursteenoptiek.
Door de smalle voegen van slechts 5 mm heeft deze een heel bijzondere vlakwerking. Vooral omdat er geen zichtbare bevestiging is.
De in de leveringsomvang inbegrepen verlegehulp vergemakkelijkt bij het leggen het handhaven van de voegbreedte.
- onderhoudsarm, duurzaam houtcomposiet
- natuurstenen oppervlaktestructuur
- smalle voegen, zonder zichtbare bevestiging
Wij verzoeken u er rekening mee te houden dat alle terrasplanken, de standaardlengtes en bij het zagen, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm hebben. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en eventueel tussen de planken doorgroeit.
Leggen met een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubber onderleggers worden onder de onderconstructie van het terras geplaatst en voorkomen stilstaand water bij de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren zij het loopcomfort.
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden overwegend met montageclips bevestigd. Montageclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand voordoet.
UitzettingsvoegOmdat wpc-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een uitzettingsvoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "wpc-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE EXKLUSIVE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm, 162 mm, 200 mm, 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m², 6 lfm/m², 5 lfm/m², 4 lfm/m² |
| Gewicht | 3,26 kg/lfm, 3,9 kg/lfm, 4,7 kg/lfm, 6,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, mat |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 500 kg/dm², 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Basaltgrijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100218754a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE basaltgrijs massief