NATURinFORM wpc-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE Grafietgrijs massief
mat, éénzijdig gestructureerd oppervlak, elk plankje een unicum, Art.-Nr.: 100218759a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM wpc-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE Grafietgrijs massief Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE EXKLUSIVE in Dolomitgrau von NATURinFORM is een massieve houtcomposiet-terrasplank. Ze heeft een matte, eenzijdig geperste oppervlakte in natuursteenooptiek.
Door de smalle voegen van slechts 5 mm heeft ze een heel bijzondere vlakwerking. Vooral omdat er geen zichtbare klembevestiging is.
De in de leveringsomvang inbegrepen verleghulp vergemakkelijkt het handhaven van de voegbreedte bij het leggen.
- onderhoudsvriendelijk, duurzaam houtcomposiet
- natuursteenachtige oppervlaktepregging
- smalle voegen, zonder zichtbare klembevestiging
We verzoeken u erop te letten dat bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het snijwerk, lengtietoleranties van +0 tot +30 mm bestaan. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn eveneens mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Daarnaast dienen ze voor het afstellen van de onderconstructie en verbeteren zij het stapgeluidcomfort.
De onderconstructie wordt haaks op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij de montage van de terrasplanken begint men het beste aan de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met monteringsclips bevestigd. Monteringsclips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en er een gelijkmatige voegafstand ontstaat.
DilatatievoegOmdat houtcomposiet-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dilatatievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "houtcomposiet-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE EXKLUSIVE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm, 162 mm, 200 mm, 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m², 6 lfm/m², 5 lfm/m², 4 lfm/m² |
| Gewicht | 3,26 kg/lfm, 3,9 kg/lfm, 4,7 kg/lfm, 6,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, mat |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 500 kg/dm², 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grafietgrijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100218759a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM wpc-terrasplank 21x162mm DE EXCLUSIEVE Grafietgrijs massief