NATURinFORM WPC-terrasplank DIE EXKLUSIVE kastanjenbruin massief
mat, aan één zijde geperst oppervlak, elke plank een unicum, Art.-Nr.: 100422178a Beschrijving
Productinformatie
NATURinFORM WPC-terrasplank DIE EXKLUSIVE kastanjenbruin massief Online kopen tegen een voordelige prijs
DIE EXKLUSIVE in Lavagrau van NATURinFORM is een massieve wpc-terrasplank. Deze heeft een matte, eenzijdig geperste oppervlakte in natuursteen-look.
Door de smalle voegen van slechts 5 mm heeft deze een bijzondere oppervlaktewerklijking. Vooral omdat er geen zichtbare inklemming is.
De in de leveringsomvang inbegrepen verleidhulp vergemakkelijkt het handhaven van de voegbreedte bij het leggen.
- onderhoudsarm, duurzaam houtcomposiet
- natuursteen-achtige oppervlaktepersmerk
- smalle voegen, zonder zichtbare inklemming
Wij verzoeken u erop te letten dat er bij alle terrasplanken, de standaardlengten en bij het snijden, lengtetoleranties van +0 tot +30 mm zijn. Maattoleranties in breedte en dikte (- 3 mm tot + 2 mm) zijn evenmin mogelijk. Omdat de profielen machinaal worden bewerkt, kunnen de toleranties ook in het centimetergebied liggen.
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken gaat groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water aan de terrasplanken. Bovendien dienen zij voor de instelling van de onderconstructie en verbeteren zij het loopcomfort.
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere legruimte van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint men het beste bij de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden meestal bevestigd met montagesystemen. Montagesystemen hebben het voordeel dat al het bevestigingsmateriaal onzichtbaar blijft en resulteert in een gelijkmatige voegafstand.
DilatatiekierOmdat wpc-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dilatatiekier naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "wpc-terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | NATURinFORM |
|---|---|
| Serie | NATURinFORM DIE EXKLUSIVE |
| Ausführung | Massieve plank |
| Breedte | 140 mm, 162 mm, 200 mm, 245 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm |
| Materiaalverbruik | 7 lfm/m², 6 lfm/m², 5 lfm/m², 4 lfm/m² |
| Gewicht | 3,26 kg/lfm, 3,9 kg/lfm, 4,7 kg/lfm, 6,1 kg/lfm |
| Oppervlaktestructuur | geperst, mat |
| Inbouwhelling | 1,5 % - 2,0 % |
| Draagvermogen | 500 kg/dm², 600 kg/dm² |
| Antislipklasse | Klasse R11 |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Kastanjebruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100422178a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Natur in Form GmbH Flurstr. 7 96257 Redwitz a.d. Rodach info@naturinform.com |
- NATURinFORM WPC-terrasplank DIE EXKLUSIVE kastanjenbruin massief