GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting zilvergrijs enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met PVC-folie afgewerkt, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479600 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting zilvergrijs enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerk profiel GroJa BasicLine Schmal voor het vervangen van beschadigde profielen en voor het combineren en ontwerpen van uw eigen schutting ideeën met het GroJa Mix-It systeem. De subtiele vulgeometrie van de profielen geeft het hek een elegante lichtheid. Met de afmetingen 180x15x1,9 cm is het systeem snel en eenvoudig op te bouwen. De enkele profielen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze tuinontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC, zijn de hekelementen met decoratiefolie verrijkt en in acht verschillende decors verkrijgbaar. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het schutting een bijzonder karakter te geven. De elementen zijn veelzijdig combineerbaar met het Groja Mix-It toebehoren.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en valprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Gemaakt van hoogwaardig kunststof: Verrijkt met decoratiefolie
- In 8 decors verkrijgbaar: alle aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpingsmogelijkheden
Opmerking: Voor betere windbestendigheid, betere statiek en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet inbegrepen in de leveringsomvang van enkele profielen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Zilvergrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100421 |
| Art.-Nr.: | 100479600 |
| EAN: | 4250260975303 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting zilvergrijs enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining