GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Gouden Eik Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met PVC-folie veredeld, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479601 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Gouden Eik Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkelelement GroJa BasicLine Schmal om beschadigde profielen te vervangen en om je eigen schutting-ideeën te combineren en vorm te geven met het GroJa Mix-It System. De subtiele vulgeometrie van de profielen geeft het hek een elegante lichtheid. Met de afmetingen van 180x15x1,9 cm is het systeem snel en eenvoudig op te bouwen. De enkelelementen hebben aan beide zijden dezelfde optiek, wat bijdraagt aan een harmonieus tuinontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC zijn de hekelementen voorzien van decoratiefolie en verkrijgbaar in acht verschillende decors. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een bijzonder karakter te geven. De elementen zijn veelzijdig combineerbaar met het GroJa Mix-It toebehoren.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U heeft de keus uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Gemaakt van hoogwaardig kunststof: Voorzien van decoratiefolie
- In 8 decors verkrijgbaar: allemaal aan beide zijden dezelfde optiek
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Onwelkeurig tegen weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig steksysteem
- GroJa Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor meer windvastheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van enkelelementen inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Golden Oak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100521 |
| Art.-Nr.: | 100479601 |
| EAN: | 4250260975310 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Gouden Eik Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining