GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun privacyafscheiding Antracietgrijs Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hoogwaardige kunststof versierd met PVC-folie, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479599 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun privacyafscheiding Antracietgrijs Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Afzonderlijk profiel GroJa BasicLine Smal voor het vervangen van beschadigde profielen en voor het combineren en ontwerpen van uw eigen schutting-ideeën met het GroJa Mix-It systeem. De subtiele vulgeometrie van de profielen geeft het hek een elegante lichtheid. Met afmetingen van 180x15x1,9 cm is het systeem snel en gemakkelijk op te bouwen. De afzonderlijke profielen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze tuinontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC zijn de hekelementen voorzien van decoratiefolie en verkrijgbaar in acht verschillende decors. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het schutting een bijzonder accent te geven. De elementen zijn met het Groja Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Uit hoogwaardig kunststof: Voorzien van decoratiefolie
- In 8 decors verkrijgbaar: alle aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Onweerstaanbaar tegen weersomstandigheden
- Snel en gemakkelijk op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpingsmogelijkheden
Opmerking: Voor hogere windvastheid, betere statiek en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn bij afzonderlijke profielen niet inbegrepen in de leveringsomvang.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Antracietgrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100321 |
| Art.-Nr.: | 100479599 |
| EAN: | 4250260975297 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun privacyafscheiding Antracietgrijs Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining