GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Grey Ash Cut Enkelprofiel privacyscherm lamellenhek
Hoogwaardig kunststof verfijnd met pvc-folie, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479605 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Grey Ash Cut Enkelprofiel privacyscherm lamellenhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Afzonderlijk profiel GroJa BasicLine Schmal voor het vervangen van beschadigde profielen en voor het combineren en ontwerpen van uw eigen schuttingideëen met het GroJa Mix-It systeem. De subtiele vullinggeometrie van de profielen geeft het hek een elegante lichtheid. Met de afmetingen van 180x15x1,9 cm is het systeem snel en zonder gedoe op te bouwen. De afzonderlijke profielen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonische tuinontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC, zijn de hekelementen veredeld met decoratiefolie en in acht verschillende decors verkrijgbaar. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het scherm een bijzonder accent te geven. De elementen zijn veelzijdig combineerbaar met het Groja Mix-It accessoires.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en valeiprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wens. Dankzij het uniforme steksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U heeft de keuze uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
Eigenschappen en voordelen
- Uit hoogwaardige kunststof: Veredeld met decoratiefolie
- In 8 decors verkrijgbaar: allemaal aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersinvloeden
- Snel en zonder gedoe op te bouwen: Eenvoudig steksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende ontwerpmogelijkheden
Opmerking: Voor grotere windbestendigheid, betere statiek en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet bij afzonderlijke profielen in de leveringsomvang inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Grey Ash Cut |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108521 |
| Art.-Nr.: | 100479605 |
| EAN: | 4250260975358 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Grey Ash Cut Enkelprofiel privacyscherm lamellenhek