GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting eikenhout natuur enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met pvc-folie afgewerkt, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479602 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting eikenhout natuur enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkel hekwerkprofiel GroJa BasicLine Schmal voor het vervangen van beschadigde profielen en voor het combineren en ontwerpen van uw eigen tuinscherm-ideeën met het GroJa Mix-It systeem. De subtiele vulgeometrie van de profielen geeft het hek een elegante luchtigheid. Met de afmetingen 180x15x1,9 cm is het systeem snel en gemakkelijk op te bouwen. De afzonderlijke profielen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze tuinontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC zijn de hekelementen voorzien van decoratiefolie en beschikbaar in acht verschillende decoraties. Designinzetten van glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het tuinscherm een bijzonder accent te geven. De elementen zijn veelzijdig combineerbaar met het GroJa Mix-It toebehoren.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte vormgevingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekreeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorkeur. Dankzij het uniforme steksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoraties. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Van hoogwaardig kunststof: Voorzien van decoratiefolie
- In 8 decoraties beschikbaar: allemaal aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten van glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Onvatbaar voor weersinvloeden
- Snel en gemakkelijk op te bouwen: Eenvoudig steksysteem
- GroJa Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende vormgevingsmogelijkheden
Let op: Voor betere windfastheid, betere statiek en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalbewapeningen voor de BasicLine-reeks worden gebruikt. De staalbewapeningen zijn niet inbegrepen in de levering van afzonderlijke profielen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Natuurlijke Asteik |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400107821 |
| Art.-Nr.: | 100479602 |
| EAN: | 4250260975327 |
| Productveiligheidsverordening |
GROEN & JANSSEN GmbH
Kunststoffvertrieb Gewerbestrasse 16 26624 Südbrookmerland OT Georgsheil info@groja.de |
- GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting eikenhout natuur enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining