GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Sheffield Oak Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met PVC-folie veredeld, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479603 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Sheffield Oak Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkelelement GroJa BasicLine Schmal voor het vervangen van beschadigde profielen en voor het combineren en vormgeven van eigen schutting-ideeën met het GroJa Mix-It systeem. De ingetogen vulgeometrie van de profielen geeft het hek een elegante lichtheid. Met de afmetingen 180x15x1,9 cm is het systeem snel en eenvoudig op te bouwen. De enkelelementen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze tuinontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC, zijn de hekelementen voorzien van decoratiefolie en verkrijgbaar in acht verschillende decoratiemotieven. Designinzetten van glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een bijzondere touch te geven. De elementen zijn met het Groja Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte gestaltingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft keuze uit verschillende materialen, vormen en decoratiemotieven. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Uit hoogwaardig kunststof: Met decoratiefolie voorzien
- In 8 decoratiemotieven verkrijgbaar: Allemaal aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig steksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende gestaltingsmogelijkheden
Opmerking: Voor grotere windvastheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn bij enkelelementen niet in de leveringsomvang inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Sheffield Oak light |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108121 |
| Art.-Nr.: | 100479603 |
| EAN: | 4250260975334 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Sheffield Oak Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining