GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Monument Oak Enkelprofiel privacy lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met pvc-folie veredeld, veel combinatiemogelijkheden, 180x15x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479604 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Monument Oak Enkelprofiel privacy lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Enkelelement GroJa BasicLine Schmal voor het vervangen van beschadigde profielen en voor het combineren en ontwerpen van eigen schutting ideeën met het GroJa Mix-It systeem. De subtiele vulgeometrie van de profielen geeft het hek een elegante lichtheid. Met de afmetingen 180x15x1,9 cm is het systeem snel en gemakkelijk op te bouwen. De afzonderlijke elementen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze tuinontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC, zijn de hekelementen veredeld met decoratiefolie en in acht verschillende decoren verkrijgbaar. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een bijzonder accent te geven. De elementen zijn met het GroJa Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Gemaakt van hoogwaardige kunststof: Veredeld met decoratiefolie
- In 8 decoren verkrijgbaar: Allemaal aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Bestand tegen weersomstandigheden
- Snel en gemakkelijk op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- GroJa Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor meer windhechtheid, betere staticiteit en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van afzonderlijke elementen inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Schmal |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Monument Oak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x15x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 1,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108321 |
| Art.-Nr.: | 100479604 |
| EAN: | 4250260975341 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine smal PVC-steekzaun schutting Monument Oak Enkelprofiel privacy lamellenomheining