GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Zilvergrijs Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hochwaardig kunststof met PVC-folie opgewaardeerd, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100439893 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Zilvergrijs Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Steekzaun Enkelprofiel is bedoeld voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor het opbouwen van zelfontworpen schermingselementen. Het enkelprofiel is absoluut onderhoudsarm en hoeft niet geverfd of geolied te worden. Het is veredeld met hoogwaardige en duurzame folies. Het gemakkelijk te bewerken materiaal kan eenvoudig met handelsstandaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De enkelprofilen zijn de keuze voor iedereen die een onderhoudsarme en duurzame wind- en zichtscherming naar eigen wens zoekt. Ze hebben de afmetingen 180x30x1,9 cm. (LxHxD)
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en federprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar wens. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en dessins. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Hoogwaardig kunststof: PVC-gefolieerd en duurzaam
- Verbreed vulgeometrie: Voor een modern uiterlijk
- Onderhoudsarm: Hoeft niet geverfd of geolied te worden
- Tweezijdig gelijk uiterlijk: Ideaal voor een harmonieus tuinontwerp
Opmerking: Voor grotere windvastheid, betere statieken en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet inbegrepen bij enkelprofilen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Zilvergrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100420 |
| Art.-Nr.: | 100439893 |
| EAN: | 4250260968794 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Zilvergrijs Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining