GroJa BasicLine pvc steekzaun schutting Grey Ash Cut enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met PVC-folie, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100439898 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine pvc steekzaun schutting Grey Ash Cut enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine steekzaun enkelprofiel is bedoeld voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor het opbouwen van zelfgemaakte schermingselementen. Het enkelprofiel is absoluut onderhoudsarm en hoeft niet geschilderd of geolieerd te worden. Het is met hoogwaardige en duurzame folies veredeld. Het gemakkelijk bewerkbare materiaal kan simpel met standaard houtbewerkingsgereedschap op elk gewenst formaat worden gezaagd. De enkelprofiele zijn de keuze voor iedereen die een onderhoudsarme en duurzame wind- en zichtscherm zelf wil samenstellen. Ze hebben de afmetingen 180x30x1,9 cm. (LxHxD)
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte gestaltuingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorkeur. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzondere uitstraling. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Hoogwaardige kunststof: PVC-gefoleëerd en duurzaam
- Verbreerde vulgeometrie: Voor een moderne uitstraling
- Onderhoudsarm: Hoeft niet geschilderd of geolieerd te worden
- Aan beide zijden dezelfde uitstraling: Ideaal voor een harmonieus tuinontwerp
Let op: Voor een betere windbestendigheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van enkelprofiele inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Grey Ash Cut |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108520 |
| Art.-Nr.: | 100439898 |
| EAN: | 4250260970278 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine pvc steekzaun schutting Grey Ash Cut enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining