GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Monument Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hochwaardig kunststof met PVC-folie geverfd, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100439897 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Monument Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine steekzaun individueel profiel is bedoeld voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor de bouw van zelf ontworpen zichtscherm-elementen. Het individuele profiel is absoluut onderhoudsvriendelijk en hoeft niet geschilderd of geolieerd te worden. Het is voorzien van hoogwaardige en duurzame kunststoffolies. Het gemakkelijk te bewerken materiaal kan eenvoudig met handelsstandaard houtbewerkingsgereedschap op elk gewenst formaat worden gezaagd. De individuele profielen zijn de keuze voor iedereen die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm naar eigen ontwerp zoekt. Ze hebben de maat 180x30x1,9 cm. (LxHxD)
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veringprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar gecombineerd worden. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Hoogwaardig kunststof: PVC-bekleed en duurzaam
- Verbreed vulgeometrie: Voor een modern uiterlijk
- Onderhoudsvriendelijk: Hoeft niet geschilderd of geolieerd te worden
- Aan beide zijden hetzelfde uiterlijk: Ideaal voor een harmonieuze tuinontwerp
Houd alstublieft rekening met: Voor betere windvastheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie gebruikt worden. De staalversterkingen zijn niet in de levering inbegrepen voor individuele profielen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Monument Oak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108320 |
| Art.-Nr.: | 100439897 |
| EAN: | 4250260970261 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Monument Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining