GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting antracietgrijs enkelprofiel privacy lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met PVC-folie veredeld, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100439892 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting antracietgrijs enkelprofiel privacy lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine steekzaun enkel profiel is bedoeld voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor het opbouwen van zelf ontworpen zichtscherm-elementen. Het enkele profiel is absoluut onderhoudsvriendelijk en hoeft niet geverfd of geolied te worden. Het is voorzien van hoogwaardige en duurzame folies. Het gemakkelijk te bewerken materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De enkele profielen zijn de keuze voor iedereen die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zelf wil samenstellen. De afmeting is 180x30x1,9 cm. (LxHxD)
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos combineren. U hebt de keuze tussen verschillende materialen, vormen en uitvoeringen. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Er zijn geen grenzen aan uw creativiteit!
- Hoogwaardig kunststof: PVC-gelamineerd en duurzaam
- Verbreed vulgeometrie: Voor een modern uiterlijk
- Onderhoudsvriendelijk: Hoeft niet geverfd of geolied te worden
- Aan beide zijden hetzelfde uiterlijk: Ideaal voor een harmonieuze tuinontwerp
Let op: Voor betere windvastheid, betere statiek en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van enkele profielen opgenomen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Antracietgrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100320 |
| Art.-Nr.: | 100439892 |
| EAN: | 4250260968787 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting antracietgrijs enkelprofiel privacy lamellenomheining