GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Rustieke eik Naturel Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met PVC-folie versierd, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100439895 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Rustieke eik Naturel Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine steekzaun enkel profiel is bedoeld voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor de opbouw van zelf ontworpen schermingselementen. Het enkele profiel is absoluut onderhoudsarm en hoeft niet geschilderd of geolied te worden. Het is voorzien van hoogwaardige en duurzame folielagen. Het gemakkelijk te bewerken materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De enkele profielen zijn de keuze voor iedereen die een onderhoudsarme en duurzame wind- en schermingsbescherming naar eigen wens zoeken. Ze hebben de afmetingen 180x30x1,9 cm. (LxHxD)
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veringprofielen van de schuttingseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorkeur. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar gecombineerd worden. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Hoogwaardig kunststof: PVC-gefold en duurzaam
- Verbreed vulgeometrie: Voor een modern uiterlijk
- Onderhoudsarm: Hoeft niet geschilderd of geolied te worden
- Aan beide zijden hetzelfde uiterlijk: Ideaal voor een harmonieus tuinontwerp
Let op: Voor betere windvastheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalmotieringen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalmotieringen zijn niet in de leveringsomvang van afzonderlijke profielen inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Natuurlijke Asteik |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400107820 |
| Art.-Nr.: | 100439895 |
| EAN: | 4250260968817 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine PVC-steekzaun schutting Rustieke eik Naturel Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining