GroJa BasicLine PVC-steekzaun Schutting Gouden Eik Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining
Hoogwaardig kunststof met pvc-folie geëdeld, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100439896 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine PVC-steekzaun Schutting Gouden Eik Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Steekzaun Einzelprofil is geschikt voor het vervangen van individuele profielen bij beschadiging of voor het opbouwen van zelfgemaakte zichtscherm-elementen. Het individuele profiel is absoluut onderhoudsvriendelijk en hoeft niet geschilderd of geolied te worden. Het is afgewerkt met hoogwaardige en duurzame folies. Het gemakkelijk bewerkbare materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De individuele profielen zijn de keuze voor iedereen die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zelf wil samenstellen. Het profiel heeft de afmetingen 180x30x1,9 cm. (LxHxD)
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keuze tussen verschillende materialen, vormen en dessins. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Hochwertiger Kunststoff: PVC-folie en duurzaam
- Verbreiterde Füllungsgeometrie: Voor een modern uiterlijk
- Onderhoudsvriendelijk: Hoeft niet geschilderd of geolied te worden
- Aan beide zijden gelijk uiterlijk: Ideaal voor een harmonieuze tuinontwerp
Let op: Voor meer windbestendigheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van individuele profielen inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Golden Oak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100520 |
| Art.-Nr.: | 100439896 |
| EAN: | 4250260968800 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine PVC-steekzaun Schutting Gouden Eik Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining