GroJa BasicLine pvc-steekzaun schutting Sheffield Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Hochwaardig kunststof met PVC-folie, veel combinatiemogelijkheden, 180x30x1,9 cm, Art.-Nr.: 100439894 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine pvc-steekzaun schutting Sheffield Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Steekzaun enkele profiel is geschikt voor het vervangen van afzonderlijke profielen bij beschadiging of voor het opbouwen van zelf ontworpen zichtschermelementen. Het enkele profiel is absoluut onderhoudsvriendelijk en hoeft niet geverfd of geolied te worden. Het is voorzien van hoogwaardige en duurzame folies. Het gemakkelijk te bewerken materiaal kan eenvoudig met standaard houtbewerkingsgereedschap op elke gewenste maat worden gezaagd. De afzonderlijke profielen zijn de keuze voor iedereen die een onderhoudsvriendelijk en duurzaam wind- en zichtscherm zelf wil ontwerpen. Ze hebben de maat 180x30x1,9 cm (LxHxD).
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Hoogwaardig kunststof: PVC-gefolieerd en duurzaam
- Verbreed vullingsprofiel: Voor een modern uiterlijk
- Onderhoudsvriendelijk: Hoeft niet geverfd of geolied te worden
- Gelijk uiterlijk aan beide zijden: Ideaal voor een harmonieuze tuinontwerp
Opmerking: Voor meer windbestendigheid, betere stabiliteit en meer stevigheid kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de levering van afzonderlijke profielen inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Sheffield Oak light |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 30 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x30x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108120 |
| Art.-Nr.: | 100439894 |
| EAN: | 4250260968824 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine pvc-steekzaun schutting Sheffield Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining