GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting zilvergrijs zichtscherm lamellenomheining
Bouwsysteem uit 6 vullingen, 5 pilasters, afstandsstukken en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479616 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting zilvergrijs zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de versie „Premium" overtreft de GroJa BasicLine PVC steekzaun zijn eigen vormgevingsveelzijdigheid nog eens. De smalle, kleurverschillende aluminium-lijsten tussen de invullingen structureren het oppervlak van het hek optisch en geven het een meer verfijnd uiterlijk. Samen met het brede aanbod aan kleurtonen en decors biedt dit systeem ruimte voor een geheel individuele scherminggestaltung. Vervaardigd uit duurzaam PVC zijn de hekelementen veredeld met decoratiefolie en in acht verschillende decors verkrijgbaar. De aan beide zijden gelijke optiek zorgt voor een harmonieuze tuinontwerp. Ontwerpinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het schutting een bijzonder accent te geven.
Praktischer, eleganter en veelzijdiger wind- & privacyscherm
De GroJaBasicLine Premium schutting is bijzonder onderhoudsvriendelijk en ongevoelig voor weersinvloeden. Dankzij het eenvoudige steeksysteem kan het hek snel en zonder ingewikkeldheid worden gemonteerd. De elementen zijn met het Groja Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar, wat u nog meer vormgevingsmogelijkheden biedt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die overtuigt door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelzijdige decoropties. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die overtuigt door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelzijdige decoropties.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte vormgevingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorstellingen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van ontwerpinzetten mogelijk voor een bijzondere optiek. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Edelere invulgeometrie met lijsten: 6 invullingen en 5 lijsten (gemakkelijk in te korten)
- Inclusief afwerkingsprofiel en 2 afstandsstukken: Elementmaat 180x180x1,9 cm.
- Uit hoogwaardig kunststof: Veredeld met decoratiefolie
- In 8 decors verkrijgbaar: Aan beide zijden gelijke optiek
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende vormgevingsmogelijkheden
- Ontwerpinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersinvloeden
- Snel en zonder ingewikkeldheid op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een vlotte montage raden wij u aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Zilvergrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400300422 |
| Art.-Nr.: | 100479616 |
| EAN: | 4250260975464 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 6 vullingen
- 6 staalversterking
- 5 pilasters
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- 2 afstandsstukken