GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Grey Ash Cut privacyscherm lamellenomheining
Bouwsysteem uit 6 vullingen, 5 pilasters, afstandsstukken en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479621 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Grey Ash Cut privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de versie „Premium" topt de GroJa BasicLine PVC steekzaun nog eens zijn eigen ontwerpverscheidenheid. De smalle, kleurafwijkende aluminium-lijsten tussen de vullingen structureren het oppervlak van het hek visueel en geven het een meer verfijnde uitstraling. Samen met het brede aanbod aan kleurtonen en decoren biedt dit systeem alle ruimte voor een geheel persoonlijk schutting ontwerp. Vervaardigd uit duurzaam PVC, zijn de hekelemente veredeld met decoratiefolie en in acht verschillende decoren verkrijgbaar. De aan beide zijden gelijke uitvoering zorgt voor een harmonieuze tuinontwerp. Ontwerpinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een bijzonder tintje te geven.
Praktischer, eleganter en veelzijdiger wind- & zichtscherm
De GroJaBasicLine Premium schutting is bijzonder onderhoudsvriendelijk en ongevoelig voor weersomstandigheden. Dankzij het eenvoudige steeksysteem kan het hek snel en zonder omhaal worden gemonteerd. De elementen zijn met het Groja Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar, wat u nog meer ontwerpmogelijkheden biedt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelzijdige decoropties overtuigt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelzijdige decoropties overtuigt.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpmogelijkheden
Combineer de groef- en valprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van ontwerpinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Elegantere vulgeometrie met lijsten: 6 vullingen en 5 lijsten (gemakkelijk in te korten)
- Inclusief afwerkingsprofiel en 2 distantiestukken: Element-afmeting 180x180x1,9 cm.
- Uit hoogwaardig kunststof: Veredeld met decoratiefolie
- In 8 decoren verkrijgbaar: Aan beide zijden gelijke uitvoering
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende ontwerpmogelijkheden
- Ontwerpinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en zonder omhaal op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een soepele montage raden wij aan de geschikte palen direct bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Grey Ash Cut |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400308522 |
| Art.-Nr.: | 100479621 |
| EAN: | 4250260975525 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 6 Vullingen
- 6 Staalversterkingen
- 5 Lisenen
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- 2 Afstandsstukken