GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Aseikenkleur Natuur zichtschermlatten
Bouwsysteem uit 6 vullingen, 5 pilasters, afstandsstukken en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479618 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Aseikenkleur Natuur zichtschermlatten Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de versie „Premium" bereikt de GroJa BasicLine PVC steekzaun nog eens zijn eigen vormingsveelzijdigheid. De smalle, kleurig afgestemde aluminium-listen tussen de vullingen structureren het oppervlak van het hek optisch en geven het een meer geraffineerd uiterlijk. Samen met het brede aanbod aan kleurtonen en decoren biedt dit systeem ruimte voor een heel persoonlijke schermingontwerp. Vervaardigd uit duurzaam PVC, zijn de hekelementen versierd met decoratiefolie en in acht verschillende decoren verkrijgbaar. De aan beide zijden gelijkwaardige optics zorgt voor een harmonieuze tuinontwerp. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het scherm een bijzonder karakter te geven.
Meer praktisch, eleganter en veelzijdiger wind- & schermingbescherming
De GroJaBasicLine Premium schutting is bijzonder onderhoudsvriendelijk en ongevoelig voor weersomstandigheden. Dankzij het eenvoudige steeksysteem kan het hek snel en zonder gedoe worden gemonteerd. De elementen zijn met het Groja Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar, wat u nog meer designmogelijkheden biedt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvol en flexibel tuinontwerp, die overtuigt door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en gevarieerde decoropties. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvol en flexibel tuinontwerp, die overtuigt door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en gevarieerde decoropties.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en tongprofielen van de hekseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het eenvormige steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Edeler vullinggeometrie met listen: 6 vullingen en 5 listen (gemakkelijk in te korten)
- Inclusief afwerkingsprofiel en 2 afstandsstukken: Elementgrootte 180x180x1,9 cm.
- Uit hochwaardig kunststof: Versierd met decoratiefolie
- In 8 decoren verkrijgbaar: Aan beide zijden gelijkwaardige optics
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende designmogelijkheden
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en zonder gedoe op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen. Voor een vlotte montage raden we u aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Natuurlijke Asteik |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400307822 |
| Art.-Nr.: | 100479618 |
| EAN: | 4250260975495 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 6 Vullingen
- 6 Staalversterkingen
- 5 Pilasters
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- 2 Afstandsstukken