GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting antracietgrijs zichtscherm lamellenomheining
Bouwsysteem met 6 vullingen, 5 pilasters, afstandsstukken en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479615 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting antracietgrijs zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de versie "Premium" maximaal de GroJa BasicLine PVC steekzaun nog zijn eigen vormgeving mogelijkheden. De smalle, kleurig afgestelde aluminium-lijsten tussen de opvullingen structureren het zaunoppervlak optisch en geven het een meer verfijnd uiterlijk. Samen met het brede assortiment kleurtonen en decoren biedt dit systeem ruimte voor een zeer individuele zichtschutzontwerp. Gemaakt van duurzaam PVC, zijn de schuttingelementen veredeld met decoratiefolie en in acht verschillende decoren leverbaar. De aan beide zijden identieke optiek zorgt voor een harmonieuze tuinontwerp. Ontwerpinzetten van glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een speciaal tintje te geven.
Praktischer, eleganter en veelzijdiger wind- & zichtscherm
De GroJaBasicLine Premium schutting is bijzonder onderhoudsarm en ongevoelig voor weersomstandigheden. Dankzij het eenvoudige steeksysteem kan het hek snel en gemakkelijk worden gemonteerd. De elementen zijn met de Groja Mix-It accessoires veelzijdig combineerbaar, wat u nog meer ontwerpingsmogelijkheden biedt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en diverse decoropties overtuigt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en diverse decoropties overtuigt.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte vormgevingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veersprofielen van de schuttingenseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en decoren. Aansluitlijsten maken bovendien de integratie van ontwerpinzetten voor een speciaal uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Edeler opvulningsgeometrie met lijsten: 6 opvullingen en 5 lijsten (gemakkelijk in te korten)
- Inclusief afwerkingsprofiel en 2 afstandsstukken: Element-grootte 180x180x1,9 cm.
- Uit kwalitatief kunststof: Veredeld met decoratiefolie
- In 8 decoren verkrijgbaar: Aan beide zijden gelijk uiterlijk
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende vormgevingsmogelijkheden
- Ontwerpinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en gemakkelijk op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
Houd er rekening mee: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang opgenomen. Voor een soepele montage raden we u aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Antracietgrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400300322 |
| Art.-Nr.: | 100479615 |
| EAN: | 4250260975457 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 6 Vullingen
- 6 Staalversterkingen
- 5 Lisenen
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- 2 Afstandsstukken