GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Gouden Eik zichtscherm lamellenhek
Bouwsysteem uit 6 vullingen, 5 pilasters, afstandsstukken en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479617 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Gouden Eik zichtscherm lamellenhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de versie "Premium" biedt de GroJa BasicLine PVC steekzaun nog eens zijn eigen ontwerpveelzijdigheid. De smalle, kleurgecoördineerde aluminium-lijsten tussen de vullingen verdelen het oppervlak van het hek optisch en geven het een meer verfijnd uiterlijk. Samen met het brede scala aan kleurtonen en patronen biedt dit systeem de ruimte voor een heel persoonlijke schermontwerp. Vervaardigd uit duurzaam PVC, zijn de hekelementen voorzien van decoratiefolie en in acht verschillende patronen leverbaar. De aan beide zijden gelijke optiek zorgt voor een harmonieuze tuinontwerp. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel gecombineerd worden om het schutting een bijzondere noot te geven.
Praktischer, eleganter en veelzijdiger wind- & schermschutz
De GroJaBasicLine Premium schutting is bijzonder onderhoudsvrij en ongevoelig voor weersomstandigheden. Dankzij het eenvoudige steeksysteem kan het hek snel en zonder complicaties gemonteerd worden. De elementen zijn met het Groja Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar, wat u nog meer ontwerpopties biedt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvol en flexibel tuinontwerp, dat door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelzijdige decoropties indruk maakt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvol en flexibel tuinontwerp, dat door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelzijdige decoropties indruk maakt.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpopties
Combineer de groef- en tongprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar gecombineerd worden. U heeft de keuze uit verschillende materialen, vormen en patronen. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Edlere vulgeometrie met lijsten: 6 vullingen en 5 lijsten (gemakkelijk in te korten)
- Inclusief afwerkingsprofiel en 2 distantiestukken: Elementgrootte 180x180x1,9 cm.
- Uit hoogwaardig kunststof: Voorzien van decoratiefolie
- In 8 patronen leverbaar: Aan beide zijden gelijke optiek
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpopties
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvrij: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en zonder complicaties op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveromvang inbegrepen. Voor een probleemloze opbouw raden wij aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Golden Oak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400300522 |
| Art.-Nr.: | 100479617 |
| EAN: | 4250260975471 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 6 vullingen
- 6 staalversterkingen
- 5 pilasters
- afwerkingsprofiel (Anthraciet DB 703)
- 2 afstandsstukken