GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Monument Oak privacyscherm lamellenomheining
Bouwsysteem uit 6 vullingen, 5 pilasterstrips, afstandsstukken en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479620 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Monument Oak privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de versie „Premium" topt de GroJa BasicLine PVC steekzaun nog eens zijn eigen ontwerpveelzijdigheid. De smalle, kleurig afgestelde aluminium-lijsten tussen de vullingen structureren het oppervlak van het hek visueel en geven het een verfijnder uiterlijk. Samen met het brede scala aan kleurtonen en décors biedt dit systeem de ruimte voor een heel persoonlijke schermontwerp. Vervaardigd uit duurzaam PVC, zijn de hekelementen met decoratiefolie verfijnd en in acht verschillende décors verkrijgbaar. De aan beide zijden identieke uitstraling zorgt voor een harmonieuze tuinontwerp. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het schermhek een bijzonder accent te geven.
Praktischer, eleganter en veelzijdiger wind- & schermhek
De GroJaBasicLine Premium schermhek is bijzonder onderhoudsarm en ongevoelig voor weersomstandigheden. Dankzij het eenvoudige steeksysteem kan het hek snel en zonder omslachtigheid worden gemonteerd. De elementen zijn met het Groja Mix-It accessoires veelzijdig combineerbaar, wat u nog meer ontwerpopties biedt. De GroJaBasicLine Premium schermhek is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en diverse décor-opties overtuigt. De GroJaBasicLine Premium schermhek is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en diverse décor-opties overtuigt.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpopties
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorstellingen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en décors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Edelere vulgeometrie met lijsten: 6 vullingen en 5 lijsten (gemakkelijk in te korten)
- Inclusief afwerkingsprofiel en 2 afstandsstukken: Elementgrootte 180x180x1,9 cm.
- Uit hoogwaardig kunststof: Met decoratiefolie verfijnd
- In 8 décors verkrijgbaar: Aan beide zijden identieke uitstraling
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpopties
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en zonder omslachtigheid op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een soepele opbouw raden wij aan de passende palen meteen bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Monument Oak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400308322 |
| Art.-Nr.: | 100479620 |
| EAN: | 4250260975518 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 6 Vullingen
- 6 Staalversterkingen
- 5 Lisenen
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- 2 Afstandsstukken