GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Sheffield Oak zichtscherm lamellenomheining
Bouwsysteem uit 6 vullingen, 5 pilasters, afstandsstukken en afwerkingsprofiel, 180x180x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479619 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Sheffield Oak zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de versie „Premium" toppt de GroJa BasicLine PVC steekzaun nog eens zijn eigen gestaltingsvariëteit. De smalle, kleurig afgestemde aluminium-lijsten tussen de vullingen gliederen het vlak van het hek optisch en verlenen hem een voornamere uitstraling. Tezamen met het brede aanbod aan kleurtonen en decoren biedt dit systeem de speelruimte voor een geheel individuele zichtschermgestaltung. Vervaardigd uit duurzaam PVC, zijn de hekelementen met decoratiefolie veredeld en in acht verschillende decoren verkrijgbaar. De aan beide zijden gelijke optiek zorgt voor een harmonieuze tuinontwerp. Designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd, om het schutting een bijzondere noot te verlenen.
Praktischer, eleganter en veelzijdiger wind- & zichtscherm
De GroJaBasicLine Premium schutting is bijzonder onderhoudsarm en ongevoelig voor weersinvloeden. Dankzij het eenvoudige steeksysteem laat het hek zich snel en zonder complicaties monteren. De elementen zijn met het Groja Mix-It toebehoren veelzijdig combineerbaar, wat u nog meer gestaltingsmogelijkheden biedt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelvoudige decoropties overtuigt. De GroJaBasicLine Premium schutting is de ideale oplossing voor een stijlvolle en flexibele tuinontwerp, die door hoge stabiliteit, eenvoudige montage en veelvoudige decoropties overtuigt.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte gestaltingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekseries GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw voorstellingen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere optiek mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Edeler vullinggeometrie met lijsten: 6 vullingen en 5 lijsten (gemakkelijk in te korten)
- Inclusief afwerkingsprofiel en 2 afstandsstukken: Elementgrootte 180x180x1,9 cm.
- Van hoogwaardig kunststof: Met decoratiefolie veredeld
- In 8 decoren verkrijgbaar: Aan beide zijden gelijke optiek
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra gestaltingsmogelijkheden
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersinvloeden
- Snel en zonder complicaties op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
Let op: De afgebeelde palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen. Voor een soepele opbouw adviseren wij u, de passende palen gelijk bij ons mee te bestellen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Sheffield Oak light |
| geschikt voor | GroJa Mix-it |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400308122 |
| Art.-Nr.: | 100479619 |
| EAN: | 4250260975501 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- 6 Vullingen
- 6 Staalversteviging
- 5 Pilasters
- Afwerkingsprofiel (Antraciet DB 703)
- 2 Afstandsstukken