GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting zilvergrijs enkel profiel zichtscherm lamellenomheining
Uit hoogwaardig kunststof, verfraaid met pvc-decoratiefolie, veel combinatiemogelijkheden, 180x28,4x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479624 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting zilvergrijs enkel profiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Premium enkelprofiel is geschikt voor het combineren en ontwerpen van uw eigen schutting-ideeën met het GroJa Mix-It systeem of voor het vervangen van beschadigde profielen. De enkelprofilen hebben aan beide zijden dezelfde uitvoering, wat bijdraagt aan een harmonieuze afwerking. De PVC steekzaunprofielen hebben de afmetingen 180x28,4x1,9 cm. Ze bieden veelzijdige ontwerpingsmogelijkheden met het GroJa Mix-It systeem. Verschillende designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een bijzonder karakter te geven.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en federprofielen van de schuttingserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U heeft de keuze uit verschillende materialen, vormen en decors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitvoering mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Uit hoogwaardig kunststof: Voorzien van decoratiefolie
- In 8 decors verkrijgbaar: allemaal met dezelfde uitvoering aan beide zijden
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig steksysteem
- GroJa Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor betere windvastheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de levering van enkelprofilen inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Zilvergrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 28,4 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100422 |
| Art.-Nr.: | 100479624 |
| EAN: | 4250260975587 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting zilvergrijs enkel profiel zichtscherm lamellenomheining