GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting seikerelook Natuurlijk Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining
Uit hoogwaardig kunststof, voorzien van pvc-decoratiefolie, veel combinatiemogelijkheden, 180x28,4x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479626 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting seikerelook Natuurlijk Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Premium enkelprofiel is geschikt voor het combineren en ontwerpen van uw eigen schuttingideeën met het GroJa Mix-It systeem of voor het vervangen van beschadigde profielen. De enkelprofilen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze vormgeving. De PVC steekzaun-profielen hebben de afmeting 180x28,4x1,9 cm. Ze bieden veelvoudige ontwerpingsmogelijkheden met het GroJa Mix-It systeem. Verschillende designinzetten van glas of aluminium kunnen individueel gecombineerd worden om de schutting een bijzonder accent te geven.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de schuttingserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U heeft keuze uit verschillende materialen, vormen en dessins. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Van hoogwaardig kunststof: Verfraaid met decoratiefolie
- In 8 dessins verkrijgbaar: allemaal aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten van glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en ongecompliceerd op te bouwen: Eenvoudig steksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor grotere windvastheid, betere statische eigenschappen en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie gebruikt worden. De staalversterkingen zijn niet inbegrepen bij afzonderlijke profielen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Natuurlijke Asteik |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 28,4 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400107822 |
| Art.-Nr.: | 100479626 |
| EAN: | 4250260975600 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting seikerelook Natuurlijk Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining