GroJa BasicLine Premium pvc steekzaun schutting Golden Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Uit hoogwaardig kunststof, voorzien van PVC-decoratiefolie, veel combinatiemogelijkheden, 180x28,4x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479625 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium pvc steekzaun schutting Golden Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Premium enkelstuk-profiel is bedoeld voor het combineren en ontwerpen van uw eigen zichtschermideeën met het GroJa Mix-It-systeem of voor het vervangen van beschadigde profielen. De enkelprofilen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze vormgeving. De PVC steekzaun-profielen hebben de afmeting 180x28,4x1,9 cm. Ze bieden veelzijdige ontwerpingsmogelijkheden met het GroJa Mix-It-systeem. Verschillende designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om het zichtscherm een bijzonder accent te geven.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en veringprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U heeft de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Van hoogwaardig kunststof: Veredeld met decoratiefolie
- In 8 decoren verkrijgbaar: allemaal aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten van glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en unkompliziert opgebouwd: Eenvoudig steeksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor betere windvastheid, betere statiek en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet inbegrepen bij individuele profielen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Golden Oak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 28,4 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100522 |
| Art.-Nr.: | 100479625 |
| EAN: | 4250260975594 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine Premium pvc steekzaun schutting Golden Oak enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining