GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Sheffield Oak Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining
Uit hoogwaardig kunststof, veredeld met pvc-decoratiefolie, veel combinatiemogelijkheden, 180x28,4x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479627 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Sheffield Oak Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Premium individuele profiel is bedoeld voor het combineren en ontwerpen van uw eigen schutting ideeën met het GroJa Mix-It systeem of voor het vervangen van beschadigde profielen. De individuele profielen hebben aan beide zijden hetzelfde uiterlijk, wat bijdraagt aan een harmonieuze vormgeving. De PVC steekzaunprofielen hebben de afmeting 180x28,4x1,9 cm. Ze bieden veelvoudige ontwerpingsmogelijkheden met het GroJa Mix-It systeem. Verschillende designelementen uit glas of aluminium kunnen individueel gecombineerd worden om de schutting een bijzonder karakter te geven.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de nut- en federprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U hebt de keuze uit verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designelementen mogelijk voor een bijzonder uiterlijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Van hoogwaardig kunststof: Veredeld met decoratiefolie
- In 8 decoren beschikbaar: allemaal aan beide zijden hetzelfde uiterlijk
- Designelementen uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor grotere windvastheid, betere statiek en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie gebruikt worden. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van individuele profielen opgenomen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Sheffield Oak light |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 28,4 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108122 |
| Art.-Nr.: | 100479627 |
| EAN: | 4250260975617 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Sheffield Oak Enkelprofiel zichtscherm lamellenomheining