GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun Schutting Grijs As Snijding Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining
Uit hoogwaardig kunststof, versierd met pvc-decoratiefolie, veel combinatiemogelijkheden, 180x28,4x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479629 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun Schutting Grijs As Snijding Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Premium enkelprofiel is bedoeld voor het combineren en ontwerpen van eigen zichtschermideeën met het GroJa Mix-It systeem of voor het vervangen van beschadigde profielen. De enkelprofilen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt tot een harmonieus ontwerp. De PVC steekzaunprofielen hebben de afmetingen 180x28,4x1,9 cm. Ze bieden veelzijdige ontwerpingsmogelijkheden met het GroJa Mix-It systeem. Verschillende designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een bijzonder karakter te geven.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekreeksen GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U kunt kiezen uit verschillende materialen, vormen en dessins. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Uit hoogwaardig kunststof: Versierd met decoratiefolie
- In 8 dessins verkrijgbaar: allemaal met gelijke uitstraling aan beide zijden
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpmogelijkheden
Gelieve op te merken: Voor meer windbestendigheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine-serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet inbegrepen in de levering van enkelprofilen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Grey Ash Cut |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 28,4 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108522 |
| Art.-Nr.: | 100479629 |
| EAN: | 4250260975631 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun Schutting Grijs As Snijding Enkelprofiel Zichtscherm Lamellenomheining