GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting antracietgrijs enkelprofiel privacyscherm lamellenomheining
Uit hoogwaardig kunststof, verfijnd met PVC-decoratiefolie, veel combinatiemogelijkheden, 180x28,4x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479623 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting antracietgrijs enkelprofiel privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Premium enkelelement is bedoeld voor het combineren en ontwerpen van uw eigen schutting-ideeën met het GroJa Mix-It systeem of voor het vervangen van beschadigde profielen. De enkelelementen hebben aan beide zijden dezelfde uitstraling, wat bijdraagt aan een harmonieuze afwerking. De PVC steekzaun-profielen hebben de afmeting 180x28,4x1,9 cm. Ze bieden veelzijdige ontwerpingsmogelijkheden met het GroJa Mix-It systeem. Verschillende designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een bijzonder karakter te geven.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en valseprofielen van de hekserien GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem kunnen de profielen moeiteloos met elkaar worden gecombineerd. U hebt de keus uit verschillende materialen, vormen en décors. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzondere uitstraling mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Van hoogwaardig kunststof: Verfraaid met decoratiefolie
- In 8 décors verkrijgbaar: allemaal met aan beide zijden dezelfde uitstraling
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsarm: Ongevoelig voor weersomstandigheden
- Snel en ongecompliceerd op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Extra ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor meer windvastheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van enkelelementen inbegrepen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Glad |
| kleur | Antracietgrijs |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 28,4 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400100322 |
| Art.-Nr.: | 100479623 |
| EAN: | 4250260975570 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting antracietgrijs enkelprofiel privacyscherm lamellenomheining