GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Monument Oak enkelprofiel privacy Lamellenhek
Uit hoogwaardig kunststof, verrijkt met PVC-decoratiefolie, veel combinatiemogelijkheden, 180x28,4x1,9 cm, Art.-Nr.: 100479628 Beschrijving
Productinformatie
GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Monument Oak enkelprofiel privacy Lamellenhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het GroJa BasicLine Premium enkelprofiel is geschikt voor het combineren en ontwerpen van uw eigen schutting-ideeën met het GroJa Mix-It systeem of voor het vervangen van beschadigde profielen. De enkelprofilen hebben aan beide zijden dezelfde optics, wat bijdraagt aan een harmonieus ontwerp. De PVC steekzaunprofielen hebben de afmeting 180x28,4x1,9 cm. Ze bieden veelvuldige ontwerpingsmogelijkheden met het GroJa Mix-It systeem. Verschillende designinzetten uit glas of aluminium kunnen individueel worden gecombineerd om de schutting een bijzonder karakter te geven.
GroJa Mix-It - Drie systemen, onbeperkte ontwerpingsmogelijkheden
Combineer de groef- en verenprofielen van de hekserieën GroJa Solid, GroJa Lumino en GroJa BasicLine naar uw wensen. Dankzij het uniforme steeksysteem laten de profielen zich moeiteloos met elkaar combineren. U hebt de keuze tussen verschillende materialen, vormen en decoren. Adapterlijsten maken bovendien de integratie van designinzetten voor een bijzonder uiterlijk mogelijk. Uw creativiteit kent geen grenzen!
- Gemaakt van hoogwaardig kunststof: Veredeld met decoratiefolie
- In 8 decoren beschikbaar: Alle aan beide zijden dezelfde optics
- Designinzetten uit glas of aluminium: Individueel combineerbaar
- Bijzonder duurzaam en onderhoudsvriendelijk: Ongevoelig voor weersinvloeden
- Snel en eenvoudig op te bouwen: Eenvoudig steeksysteem
- Groja Mix-It veelzijdig combineerbaar: Aanvullende ontwerpingsmogelijkheden
Let op: Voor hogere windbestendigheid, betere statica en meer stabiliteit kunnen de GroJa staalversterkingen voor de BasicLine serie worden gebruikt. De staalversterkingen zijn niet in de leveringsomvang van enkelprofilen opgenomen.
| Merk | GroJa |
|---|---|
| Serie | GroJa BasicLine Premium |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Zichtschermlatten, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | PVC-folie |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| kleur | Monument Oak |
| geschikt voor | GroJa Mix-it, Steekzaun |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 28,4 cm |
| Dikte | 1,9 cm |
| Lamelmaat | 180x28,4x1,9 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 2,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 210715400108322 |
| Art.-Nr.: | 100479628 |
| EAN: | 4250260975624 |
| Productveiligheidsverordening |
Groen & Janssen GmbH Kunststoffvertrieb Gewerbestr. 16 26624 Südbrookmerland info@groja.de |
- GroJa BasicLine Premium PVC-steekzaun schutting Monument Oak enkelprofiel privacy Lamellenhek