Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print koffiebonen verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, gladde bedrukte voorkant met koffiebonen motief, Art.-Nr.: 100470100a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print koffiebonen verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De P1 Plan Design radiator Print van XIMAX, met koffiebonen motief zijn een must-have voor elke koffieliefhebber. Ze bieden niet alleen efficiënte warmteprestatie, maar ook een uitstekende combinatie van uitzonderlijke functionaliteit en kenmerkend design. De gladde radiator voorkant met volledig oppervlak koffiebonen druk is magnetisch en geeft de radiator een unieke uitstraling. De XIMAX P1 Plan Print radiators kunnen in alle gangbare centrale verwarmingssystemen worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met alle handelsübliche thermostaatklepen, ook Smart-Home thermostaatklepen, en met elke gangbare 50 mm middenaansluitset. De 50 mm middenverbinding biedt de nodige flexibiliteit bij het aansluiten van de radiatoren.
De P1 Plan designradiatoren van XIMAX bieden de mogelijkheid om het aansluittype geheel naar lokale omstandigheden te kiezen. De voor- en terugvoerposities kunnen desgewenst rechtsonder, rechtsboven of linksonder en linksboven worden gekozen. De radiatoren met afgedrukt koffiebonen motief bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings, in de kleur RAL wit 9003, poedergecoat wordt. De hoogwaardige poedercoating zorgt voor een onempfindelijk oppervlak met edel uiterlijk. Door het hoogwaardige koffiebonen motief druk op het oppervlak zien de radiatoren er nog mooier uit. De XIMAX radiatoren worden in Europa uit getest materiaal en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën vervaardigd. Een XIMAX radiator is hoogwaardige vakmanningskwaliteit met 10 jaar garantie. Made in Europe tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Design radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige druk met koffiebonen motief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat
- Compatibel met elke gangbare 50 mm middenaansluitset
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Voerposition: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Terugvoerposition: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Vakmanningskwaliteit, voor hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Koffiebonen |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470100a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstoppen
- Afsluitstopfen