Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print Wijnglas verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, gladde bedrkte voorkant met een witte wijnglas en een roodwijnglas, Art.-Nr.: 100470098a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer Design radiator P1 Plan Print Wijnglas verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De P1 Plan Design radiator Print van XIMAX, met wijnglas-motief, biedt niet alleen efficiënte warmte, maar ook een uitstekende combinatie van uitstekende functionaliteit en onherkenbaar ontwerp. De gladde radiatorfront met volledig oppervlak wijnglas-print is magnetisch en geeft de radiator een onherkenbaar uiterlijk. De P1 Plan Print radiators kunnen in elk standaard centraalverwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze zijn combineerbaar met elk handelsverkrijgbaar thermostaatventiel, ook slimme thermostaatventilen, en met elke standaard 50 mm middenafsluitset. De 50 mm middenaftakking zorgt voor de nodige flexibiliteit bij het aansluiten van de radiatoren.
De designradiatoren P1 Plan van XIMAX bieden de flexibiliteit om het aansluitingstype volledig naar lokale omstandigheden te kiezen. De voor- en retourpositie kunnen naar keuze onderin rechts, bovenkant rechts of onderin links en bovenkant links worden gekozen. De radiatoren met wijnglas-print zijn gemaakt van koudgewalst radiatorgekeurd staal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings, in de kleur RAL wit 9003, poedergecoat wordt. De hoogwaardige poedercoating zorgt voor een onbeskadigbaar oppervlak met edel uiterlijk. Door de hoogwaardige wijnglas-print op het oppervlak zien de radiatoren er nog mooier uit. Alle XIMAX radiatoren worden in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van moderne fabricagetechnologieën. Een XIMAX radiator is hoogwaardige vakmanswerkskwaliteit met 10 jaar garantie. Made in Europe tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Designradiator voor verticale montage
- Hoogwaardige print met wijnglas-motief
- Gemaakt van koudgewalst radiatorgekeurd staal
- Gecoat met milieuvriendelijke poedercoatings
- Combineerbaar met elke standaard 50 mm middenafsluitset
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Vorlaufpositie: onderin links, bovenkant links, onderin rechts, bovenkant rechts
- Rücklaufpositie: onderin links, bovenkant links, onderin rechts, bovenkant rechts
- Vakmanswerkskwaliteit voor de hoogste eisen op gebied van verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Wijnglas |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470098a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met Mittenanschluss
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitstoppers