Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print Cocktail verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenaansluiting, glad bedrukte voorkant met cocktailglazen, Art.-Nr.: 100470096a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer designradiator P1 Plan Print Cocktail verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De P1 Plan Print Design radiator van XIMAX, met Caipirinha Cocktail motief, biedt niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van herkenbaar design en uitzonderlijke functionaliteit. De vlakke voorkant met volledig oppervlak cocktail afdruk is magnetisch en geeft de radiatoren een uniek uiterlijk. De XIMAX P1 Plan Print radiatoren kunnen in elke standaard centrale verwarming worden ingebouwd. Ze kunnen met elk gangbaar thermostaatventiel, inclusief Smart-Home thermostaatventiel, en elke standaard 50 mm middenaansluitingset worden gecombineerd. De 50 mm middenaansluiting biedt de nodige flexibiliteit voor de radiatooraansluiting.
Bij de XIMAX designradiator P1 Plan met Cocktail afdruk kunt u de aansluitingssoort helemaal naar lokale omstandigheden kiezen. De toevoer- en retourpositie kunnen naar keuze rechtsonder, rechtsboven of linksonder en linksboven worden gekozen. De XIMAX radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings, in RAL wit 9003, poedergecoat worden. De hoogwaardige poedercoating garandeert een onbestendig oppervlak met edel uiterlijk. Door de hoogwaardige Caipirinha Cocktail motief afdruk op het oppervlak zien de radiatoren er nog mooier uit. De designradiatoren worden in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van de meest moderne fabricagetechnologieën. Een XIMAX radiator is hoogwaardige vakmanskap Made in Europe, met 10 jaar garantie en tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige afdruk met Caipirinha cocktail motief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Poedergecoat met milieuvriendelijke poedercoatings
- Combineerbaar met elke standaard 50 mm middenaansluitingset
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourpositie: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Vakmanschap, voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Mengpaneel |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470096a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middelaansluiting
- Montageartikelen
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluiting stoppers