Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Sektglas verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middelaansluiting, glad bedruckte voorkant met champagneflutesmotief, Art.-Nr.: 100470095a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Sektglas verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De designradiatoren P1 Plan Print van XIMAX, met een prikkelend champagneglas motief, bieden niet alleen warmte, maar ook een uitstekende combinatie van onverwisselbaar design en uitstekende functionaliteit. Hun gladde voorkant met volledige champagneglas afdruk is magnetisch en geeft de radiator een uniek uiterlijk. De XIMAX P1 Plan Print radiatoren kunnen in elk standaard verwarmingssysteem worden ingebouwd. Ze kunnen worden gecombineerd met elk standaard thermostaatventiel, ook slimme thermostaatventiele, en elk standaard 50 mm middelaansluitingset. De 50 mm middelaansluiting zorgt voor de nodige flexibiliteit met betrekking tot de aansluiting van de radiator.
De XIMAX designradiatoren P1 Plan met champagneglas print bieden de flexibiliteit om de aansluitingswijze volledig aan de lokale omstandigheden aan te passen. De toevoer- en retourposities kunnen naar keuze onder rechts, boven rechts of onder links en boven links worden gekozen. De radiatoren bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphoreerd is en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poederlakken, in RAL wit 9003, poedergecoat wordt. De poedercoating garandeert een ongevoelig oppervlak met een edel uiterlijk. Door de hoogwaardige champagneglas afdruk op het oppervlak zien de radiatoren er nog mooier uit. Alle XIMAX designradiatoren worden in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen en met behulp van de modernste fabricagetechnologieën. Een XIMAX radiator is hoogwaardige vakmanskwaliteit Made in Europe, met 10 jaar garantie en tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige afdruk met champagneglas motief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Poedergecoat met milieuvriendelijke poederlakken
- Combineerbaar met elk standaard 50 mm middelaansluitingset
- Aansluitingsdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerstand: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Retourstand: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
- Vakmanskwaliteit, voor de hoogste eisen op het gebied van vakmanschap en materiaal
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Champagneglas |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470095a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenaansluiting
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsdopjes
- Afsluitingsdopjes