Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Kruiden verticaal
Elegante designradiator met 50 mm centraal aansluiting, glatte bedrukke voorzijde met verschillende kruiden op lepels, Art.-Nr.: 100470099a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer Design Radiator P1 Plan Print Kruiden verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De XIMAX P1 Plan Design radiator Print met kruidlepel motief biedt niet alleen een efficiënte warmteoutput, maar ook een uitstekende combinatie van superieure functionaliteit en onderscheidend design. De gladde radiatorvoorzijde met volledig kruidlepel opdruk is magnetisch en geeft de radiator een unieke uitstraling. De P1 Plan Print radiatoren van XIMAX kunnen in elk standaard centrale verwarming worden gemonteerd. Ze zijn compatibel met alle gangbare thermostaat regelkranen, ook met Smart-Home thermostaat regelkranen, en elke gangbare 50 mm middenaansluitingset. De 50 mm middeninstallatie biedt de nodige flexibiliteit bij het aansluiten van de radiatoren.
De P1 Plan design radiatoren van XIMAX bieden de mogelijkheid om het aansluitingstype geheel volgens de lokale omstandigheden in te stellen. De voor- en retourposities kunnen naar keuze onder links en boven links of onder rechts, boven rechts worden gekozen. De radiatoren met opgedrukt kruidlepel motief bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings, in de kleur RAL wit 9003, poedergecoat wordt. De poedercoating zorgt voor een onempfindelijk oppervlak met elegante uitstraling. Door het hoogwaardige kruidlepel motiefopdruk op het oppervlak zien de radiatoren er nog eleganter uit. De XIMAX radiatoren worden in Europa vervaardigd uit gecontroleerde materialen en met behulp van de meest moderne fabricagetechnologieën. XIMAX radiatoren zijn hoogwaardige vakmanskwaliteit met 10 jaar garantie. Made in Europe tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Design radiator voor verticale montage
- Hoogwaardige opdruk met kruidlepel motief
- Uit koudgewalst radiatorstaal
- Met milieuvriendelijke poedercoatings poedergecoat
- Compatibel met alle gangbare 50 mm middenaansluitingsets
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Vorlaufpositie: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Retourpositie: onder links, boven links, onder rechts, boven rechts
- Vakmanskwaliteit voor de hoogste eisen aan verwerking en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Kruiden |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470099a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenink
- Montagebeslag
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitstoppers