Ximax ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Koffie verticaal
Elegante designradiator met 50 mm middenverbinding, glad bedrkte voorzijde met een kop koffie en een croissant, Art.-Nr.: 100470097a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer Designradiator P1 Plan Print Koffie verticaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De P1 Plan Design radiator Print van XIMAX, met koffie en croissant motief nodigt u uit om ervan te genieten. Zij bieden niet alleen efficiënte warmte, maar ook een uitstekende combinatie van uitzonderlijke functionaliteit en onmiskenbaar design. De gladde radiator voorkant met volledig koffie- en croissant motief is magnetisch en geeft de radiator een uniek uiterlijk. De P1 Plan Print radiatoren kunnen in elke gangbare centrale verwarming worden ingebouwd. Ze zijn compatibel met elk handelsstandaard thermostaatventiel, inclusief Smart-Home thermostaatventiele, en elke gangbare aansluitingset van 50 mm. De 50 mm middenaansluiting zorgt voor de nodige flexibiliteit bij het aansluiten van de radiatoren.
De designradiatoren P1 Plan van XIMAX bieden de flexibiliteit om de aansluitingssoort volledig naar lokale omstandigheden te kiezen. De toevoer- en retourposities kunnen desgewenst rechtsonder, rechtsboven of linksonder en linksboven worden gekozen. De radiatoren met koffie- en croissant printmotief bestaan uit koudgewalst radiatorstaal, dat gephosphateerd wordt en vervolgens met hoogwaardige milieuvriendelijke poedercoatings, in de kleur RAL wit 9003, wordt poedergecoat. De hoogwaardige poedercoating zorgt voor een onempfindelijk oppervlak met edele uitstraling. Door het hoogwaardige koffie- en croissant motiefprint op het oppervlak zien de radiatoren er nog mooier uit. Alle XIMAX-radiatoren worden in Europa gemaakt van gecontroleerde materialen en met behulp van de meest moderne fabricagetechnologieën. Een XIMAX radiator is hoogwaardige vakmannskwaliteit met 10 jaar garantie. Made in Europe tegen betaalbare prijzen.
Eigenschappen en voordelen- Designradiator voor verticale montage
- Hoogwaardig print met koffie- en croissant motief
- Gemaakt van koudgewalst radiatorstaal
- Gecoat met milieuvriendelijke poederlak
- Compatibel met elke standaard aansluitingset van 50 mm
- Aansluitdraad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Afstand muur tot midden draad: ca. 40 mm
- Toevoerstand: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Retourstand: linksonder, linksboven, rechtsonder, rechtsboven
- Vakmannskwaliteit, voor de hoogste eisen op het gebied van vakmanschap en materiaal
- 10 jaar garantie als teken van kwaliteit
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Middenaftapping |
| Uitstraling | Koffie |
| Stijl | Designradiator, Radiator met afbeelding |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 52 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 44,5/175 cm, 52/175 cm, 59,5/175 cm |
| Vermogen | 816 Watt, 952 Watt, 1088 Watt |
| Montagewijze | verticaal |
| Afstand tot voorkant | 7,3 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470097a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan Print met middenAansluiting
- Montagemat materiaal
- Ontluchtingsdoppen
- Afsluitdoppen