TraumGarten WPC-schutting Compleet-verzorgingspakket XL Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Personaliseer uw schutting met onze configurator, Art.-Nr.: 100437701a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten WPC-schutting Compleet-verzorgingspakket XL Antraciet Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten schutting SYSTEM WPC XL is een praktische bouwset bestaande uit 6 afzonderlijke profielen met bijpassende afwerkingslijsten. De 6 profielstaven hebben aan beide zijden een glad oppervlak en worden door de lichte aluminium afwerkingslijsten aan de boven- en onderkant stabiel in elkaar geschoven. Met de afzonderlijke latten in het praktische XL-formaat van 300x20 mm bouwt u snel en zonder veel moeite het robuuste hekwerk op met afmetingen van 178x184x2 cm. Dankzij de royale afmetingen en het geringe voegaandeel geeft de afgewerkte hekwerkoppervlakte een rustig en aangenaam gereduceerd totaalbeeld voor terras en tuin.
Het materiaal houtcomposiet combineert de beste eigenschappen van hout en kunststof en is uit het tuin- en landschapsbouw niet meer weg te denken.
Het oppervlak is splinter- en vezelvri en hoeft niet extra met oliën of andere onderhoudsmiddelen behandeld te worden.
| Houtcomposiet-systeem | Hekwerk BxHxD | Aantal groef-veer-profielen | Profiel HxD | Afwerkingslijst onder | Afwerkingslijst boven |
|---|---|---|---|---|---|
| XL | 178x184x2 cm | 6 | 300x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| CLASSIC | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| PLATINUM | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
- Houd er rekening mee dat de houtcomposiet-profielen afhankelijk van weersomstandigheden en zonnestraling kunnen verbleken. Dit is een voor dit materiaal gebruikelijk en normaal effect.
- De totale lengte kan door de montage variëren.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten XL |
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| kleur | XL Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 183 cm |
| Lamelmaat | 300x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100437701a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1,88 m: 1xhekwerkelement 2xschuttingpalen
- 3,69 m: 2xhekwerkelement 3xschuttingpalen
- 5,50 m: 3xhekwerkelement 4xschuttingpalen
- 7,31 m: 4xhekwerkelement 5xschuttingpalen
- 9,12 m: 5xhekwerkelement 6xschuttingpalen
- 10,93 m: 6xhekwerkelement 7xschuttingpalen
- 12,74 m: 7xhekwerkelement 8xschuttingpalen
- 14,55 m: 8xhekwerkelement 9xschuttingpalen
- 16,36 m: 9xhekwerkelement 10xschuttingpalen
- 18,17 m: 10xhekwerkelement 11xschuttingpalen
- Montage-onderdelen