TraumGarten houtcomposiet-schutting Compleet-pakket XL Grijs Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Personaliseer uw schutting met onze configurator, Art.-Nr.: 100437703a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten houtcomposiet-schutting Compleet-pakket XL Grijs Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten schutting SYSTEM WPC XL is een praktische zelfbouwset bestaande uit 6 afzonderlijke profielen met de bijbehorende afsluitprofielen. De 6 profiellatten hebben aan beide zijden een glad oppervlak en worden via de lichte aluminium afsluitprofielen aan de boven- en onderkant stabiel in elkaar gestoken. Met de afzonderlijke latten in het praktische XL-formaat van 300x20 mm bouwt u snel en zonder veel moeite het robuuste hekwerkelement met afmetingen 178x184x2 cm op. Dankzij de ruime afmetingen en het geringe voeggehalte creëert het gereedgestelde schermoppervlak een rustig en aangenaam gereduceerd totaalaanzicht voor terras en tuin.
Het materiaal houtcomposiet combineert de beste eigenschappen van hout en kunststof en is in de tuin- en landschapsbouw niet meer weg te denken.
Het oppervlak is splinter- en vezelvvrij en hoeft niet aanvullend met oliën of andere onderhoudsmiddelen te worden behandeld.
| Houtcomposiet-systeem | Hekwerkelement BxHxD | Aantal groef-tong-profielen | Profiel HxD | Afsluitprofiel onder | Afsluitprofiel boven |
|---|---|---|---|---|---|
| XL | 178x184x2 cm | 6 | 300x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| CLASSIC | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
| PLATINUM | 178x184x2 cm | 12 | 150x20 mm | 20x30 mm | 25x30 mm |
- Houd er alstublieft rekening mee dat de houtcomposiet-profielen afhankelijk van weersomstandigheden en zonnestraling kunnen verbleken. Dit is een voor dit materiaal gebruikelijk en normaal effect.
- De totale lengte kan vanwege de montage variëren.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten XL |
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| kleur | XL Grijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 178 cm |
| hoogte | 183 cm |
| Lamelmaat | 300x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Paal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| Art.-Nr.: | 100437703a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1,88 m: 1xhekwerkelement 2xschuttingpalen
- 3,69 m: 2xhekwerkelement 3xschuttingpalen
- 5,50 m: 3xhekwerkelement 4xschuttingpalen
- 7,31 m: 4xhekwerkelement 5xschuttingpalen
- 9,12 m: 5xhekwerkelement 6xschuttingpalen
- 10,93 m: 6xhekwerkelement 7xschuttingpalen
- 12,74 m: 7xhekwerkelement 8xschuttingpalen
- 14,55 m: 8xhekwerkelement 9xschuttingpalen
- 16,36 m: 9xhekwerkelement 10xschuttingpalen
- 18,17 m: 10xhekwerkelement 11xschuttingpalen
- Montagebenodigdheden